top of page

Nasze wspaniałe święta z ChanelAgencja #Option1 współpracowała z renomowaną, światową marką #Chanel, współtworząc unikalną przestrzeń w postaci podium sprzedażowego „Chanel Wonderland”. To fascynujące miejsce zostało zaprojektowane tak, aby dostarczać intensywnych i niezapomnianych wrażeń wszystkim klientom podczas przedświątecznych zakupów. Tę estetyczną, bożonarodzeniową przestrzeń „Krainy Czarów Chanel” mogliśmy podziwiać w Galerii Forum w Gdańsku oraz w warszawskiej Galerii Mokotów i CH Arkadia. Wystarczyło tam być, aby przenieść się w świat baśni i mieć możliwość odkrywania wszystkich produktów Chanel w sezonie świątecznym, w tym tych ekskluzywnych z limitowanej edycji, dostępnych jedynie w „Chanel Wonderland”.


Doświadczanie tego magicznego świata obejmowało możliwość testowania i zakupu różnorodnych produktów perfumeryjnych Chanel. Również pasjonaci social mediów mieli wyznaczoną kolorową strefę foto, w której mogli uwiecznić te wyjątkowe chwile z ulubioną marką. Zakupione perfumy pakowane były na miejscu, unikatową metodą, która nie wymaga konieczności użycia taśmy klejącej.


Jako agencja, byliśmy odpowiedzialni za zapewnienie profesjonalnego zespołu sprzedaży. Osiemnaście wspaniałych młodych kobiet, reprezentujących wysoki poziom merytoryczny, wprowadzało klientów w świat produktów Chanel, tworząc przy tym niepowtarzalne i spersonalizowane doświadczenia zakupowe.


„Chanel Wonderland” inspirował na przełomie listopada i grudnia, aż do ostatniego dnia przed świętami, a nasza współpraca przyczyniła się do stworzenia niezapomnianej świątecznej atmosfery dla wszystkich miłośników marki Chanel.

Comentarios


bottom of page