top of page

FMBE Awards 2023. Złoto i srebro dla Option1!

W czwartkowy wieczór 9 listopada 2023 w The Pavilion na torze wyścigowym Ascot w Wielkiej Brytanii miała miejsce ceremonia wręczenia nagród w konkursie FMBE (Field Marketing & Brand Experience).

FMBE Awards to niezwykle szanowane i uważane za punkt odniesienia wydarzenie w branży marketingu. Ta prestiżowa impreza organizowana jest przez brytyjskie stowarzyszenie Field Marketing Executive Association oraz portal Fieldmarketing.Com, zaś o przyznawane co roku nagrody mogą ubiegać się agencje i marki z całej Europy. Ocena zgłoszeń dokonywana jest przez panel ekspertów branżowych i obejmuje szeroki zakres kategorii. Tegoroczną ceremonię poprowadziła Kerry Godliman – znakomita aktorka i komik w jednej osobie, znana z takich brytyjskich seriali jak „Detektyw z wybrzeża”, „After Life”, „Save Me” czy „Bad Move”.

Agencja Option1 nominowana była w kategorii Operational success za realizację kampanii pomocowej „Orange: Welcome to Poland”, skierowanej do obywateli Ukrainy uciekających przed działaniami wojennymi (tylko w pierwszych tygodniach konfliktu granicę polsko-ukraińską przekroczyło prawie dwa miliony ludzi). Konkurencję w tej kategorii mieliśmy bardzo silną – swoje projekty zgłosiły tak renomowane agencje jak Willow Park, SmartSpotter, eXPD8 czy The Circle Agency. A jednak ostateczne zwycięstwo i nagroda Golden Award przypadła właśnie nam!

Oprócz oceny prac w poszczególnych kategoriach, spośród wszystkich zgłoszonych projektów jury samodzielnie wybiera najbardziej wartościowe i kwalifikuje je do własnej, dodatkowej kategorii Campaign of the Year. Tu również zostaliśmy ocenieni bardzo wysoko otrzymując Silver Award!

Konkurs FMBE Awards jest świetną okazją do zaprezentowania swoich osiągnięć i zyskania uznania za ciężką pracę. Tym większe gratulacje dla całego zespołu Option1, pracującego przy projekcie „Orange: Welcome to Poland”!

Comentários


bottom of page